UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję galerię esbeków obecnie mieszkających w Elblągu. Można zacząć od aktywnych zawodowo biegłych sądowych, następnie byli oficerowie szkoły sb w Legionowie. Oj zdziwiłby się szary motłoch kto żyje obok nich.