UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję galerię esbeków obecnie mieszkających w Elblągu. Można zacząć od aktywnych zawodowo biegłych sądowych, następnie byli oficerowie szkoły sb w Legionowie. Oj zdziwiłby się szary motłoch kto żyje obok nich.


Anuluj