UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proponuję galerię esbeków obecnie mieszkających w Elblągu. Można zacząć od aktywnych zawodowo biegłych sądowych, następnie byli oficerowie szkoły sb w Legionowie. Oj zdziwiłby się szary motłoch kto żyje obok nich.