Wybrany wątek opinii

dyskusja jak zwykle na poziomie depresji, pasującej do okolicy. Artykuł mówiący o Telewizji Elbląskiej, a wszyscy "specjaliści" komentują sieć kablową Vectra. GENIALNE DNO!!!!
stanb (2019.03.05)
@stanb - Sam jesteś na poziomie depresji. A co tu pisać o Telewizji Elbląskiej, jest taka, jaka jest i tyle. Sieć Vectra problemami technicznymi natomiast budzi emocje. Telewizja (teraz Truso) i Vectra są mocno powiązane (kablem koncentrycznym).
(2019.03.06)
Powrót do komentarzy