UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@stanb - Sam jesteś na poziomie depresji. A co tu pisać o Telewizji Elbląskiej, jest taka, jaka jest i tyle. Sieć Vectra problemami technicznymi natomiast budzi emocje. Telewizja (teraz Truso) i Vectra są mocno powiązane (kablem koncentrycznym).