UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dyskusja jak zwykle na poziomie depresji, pasującej do okolicy. Artykuł mówiący o Telewizji Elbląskiej, a wszyscy "specjaliści" komentują sieć kablową Vectra. GENIALNE DNO!!!!
stanb
dyskusja jak zwykle na poziomie depresji, pasującej do okolicy. Artykuł mówiący o Telewizji Elbląskiej, a wszyscy "specjaliści" komentują sieć kablową Vectra. GENIALNE DNO!!!!
stanb