UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dyskusja jak zwykle na poziomie depresji, pasującej do okolicy. Artykuł mówiący o Telewizji Elbląskiej, a wszyscy "specjaliści" komentują sieć kablową Vectra. GENIALNE DNO!!!!

stanb

Anuluj