Wybrany wątek opinii
Wszystkich co mieszkają w blokowiskach powinni zrobić chłopkami-pastuszkami co będą pracować na Panów jak było przed wojną. Przecież oni dziś mieszkają na terenach należących do Panów sprzed 1939 roku. Zakazać chamstwu pisania i czytania i być podległym w pełni pod Panów nowych a tych określić spośród chętnych do PiS oraz osób sympatyzujących.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
ruski troll dostał polska klawiature????????????ale kabarety ????????????
Do moderacji
Odpowiedz
3
5