Wybrany wątek opinii

Wszystkich co mieszkają w blokowiskach powinni zrobić chłopkami-pastuszkami co będą pracować na Panów jak było przed wojną. Przecież oni dziś mieszkają na terenach należących do Panów sprzed 1939 roku. Zakazać chamstwu pisania i czytania i być podległym w pełni pod Panów nowych a tych określić spośród chętnych do PiS oraz osób sympatyzujących.
Józek1223 (2019.03.02)
ruski troll dostał polska klawiature????????????ale kabarety ????????????
Jodesa (2019.03.02)
Powrót do komentarzy