UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystkich co mieszkają w blokowiskach powinni zrobić chłopkami-pastuszkami co będą pracować na Panów jak było przed wojną. Przecież oni dziś mieszkają na terenach należących do Panów sprzed 1939 roku. Zakazać chamstwu pisania i czytania i być podległym w pełni pod Panów nowych a tych określić spośród chętnych do PiS oraz osób sympatyzujących.
Józek1223