UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niedawno była w Polsce "konferencja" mowy nienawiści i nawoływania do mordowania niewinnych Irańczyków. Ten piknik jest naprawdę nie na miejscu. Nie macie za grosz honoru!


Anuluj