UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niedawno była w Polsce "konferencja" mowy nienawiści i nawoływania do mordowania niewinnych Irańczyków. Ten piknik jest naprawdę nie na miejscu. Nie macie za grosz honoru!
Niedawno była w Polsce "konferencja" mowy nienawiści i nawoływania do mordowania niewinnych Irańczyków. Ten piknik jest naprawdę nie na miejscu. Nie macie za grosz honoru!