Wybrany wątek opinii
To jest wlasnie logika. Wazne by ktos inny nie dostal. Lepiej dzialac bez celu aby tylko przypadkiem ktos nie mial lepiej.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
Cele działania już Ci wskazałem, nie chodzi o to, żeby ktoś nie miał lepiej, tylko o to, że Elbląg i okolice to od wielu lat niedoinwestowany rejon Polski, No i każda inwestycja w infrastrukturę poprawi jego rozwój tak jak budowa S7 czy autostrad jest po to właśnie, żeby był większy rozwój regionów. Jak będzie dobry dostęp komunikacyjny i różnorodny, to przyjdą tu inwestycje. Proste.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1