Wybrany wątek opinii

To jest wlasnie logika. Wazne by ktos inny nie dostal. Lepiej dzialac bez celu aby tylko przypadkiem ktos nie mial lepiej.
Patryk12340987 (2019.02.21)
Cele działania już Ci wskazałem, nie chodzi o to, żeby ktoś nie miał lepiej, tylko o to, że Elbląg i okolice to od wielu lat niedoinwestowany rejon Polski, No i każda inwestycja w infrastrukturę poprawi jego rozwój tak jak budowa S7 czy autostrad jest po to właśnie, żeby był większy rozwój regionów. Jak będzie dobry dostęp komunikacyjny i różnorodny, to przyjdą tu inwestycje. Proste.
Gienek (2019.02.21)
Powrót do komentarzy