UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cele działania już Ci wskazałem, nie chodzi o to, żeby ktoś nie miał lepiej, tylko o to, że Elbląg i okolice to od wielu lat niedoinwestowany rejon Polski, No i każda inwestycja w infrastrukturę poprawi jego rozwój tak jak budowa S7 czy autostrad jest po to właśnie, żeby był większy rozwój regionów. Jak będzie dobry dostęp komunikacyjny i różnorodny, to przyjdą tu inwestycje. Proste.
Gienek