UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest wlasnie logika. Wazne by ktos inny nie dostal. Lepiej dzialac bez celu aby tylko przypadkiem ktos nie mial lepiej.

Patryk12340987

Anuluj