Wybrany wątek opinii

Moze chcesz reaktywowac tez winnice w Malborku. Albo niech Pasłęk znowu ma dostep do zalewo, wzbogaci to okoliczne rejony !
Patryk12340987 (2019.02.20)
Patryk winnice można reaktywować, nawet na Podlasiu już są, bo w ostatnich latach stworzono nowe, bardziej zimnotrwałe odmiany winogron i w Polsce jest coraz więcej winnic klimat też się ociepla i zimy są łagodniejsze. To restrykcyjne przepisy w dawniejszych czasach zniszczyły w Polsce tą branże, a teraz po liberalizacji winnice się rozwijają, to samo cydr i małe browary.
Gienek (2019.02.20)
Powrót do komentarzy