UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Patryk winnice można reaktywować, nawet na Podlasiu już są, bo w ostatnich latach stworzono nowe, bardziej zimnotrwałe odmiany winogron i w Polsce jest coraz więcej winnic klimat też się ociepla i zimy są łagodniejsze. To restrykcyjne przepisy w dawniejszych czasach zniszczyły w Polsce tą branże, a teraz po liberalizacji winnice się rozwijają, to samo cydr i małe browary.
Gienek