Wybrany wątek opinii
@jezry - Jak dla mnie to elblążkowo możemy przyłączyć do Niemiec. Chciałbym zrzec się obywatelstwa pisowskiego, ale w tym kraju nie wolno.
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
Gnoom to się zrzeknij i wyjedź do Niemiec jak Ci Polska nie pasuje i jej rozwój. Widać dlaczego ciągle bez argumentów plujesz na tą inwestycję.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1