Wybrany wątek opinii

@jezry - Jak dla mnie to elblążkowo możemy przyłączyć do Niemiec. Chciałbym zrzec się obywatelstwa pisowskiego, ale w tym kraju nie wolno.
Gnoom (2019.02.20)
Gnoom to się zrzeknij i wyjedź do Niemiec jak Ci Polska nie pasuje i jej rozwój. Widać dlaczego ciągle bez argumentów plujesz na tą inwestycję.
Gienek (2019.02.20)
Powrót do komentarzy