UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gnoom to się zrzeknij i wyjedź do Niemiec jak Ci Polska nie pasuje i jej rozwój. Widać dlaczego ciągle bez argumentów plujesz na tą inwestycję.
Gienek
Gnoom to się zrzeknij i wyjedź do Niemiec jak Ci Polska nie pasuje i jej rozwój. Widać dlaczego ciągle bez argumentów plujesz na tą inwestycję.
Gienek