UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gnoom to się zrzeknij i wyjedź do Niemiec jak Ci Polska nie pasuje i jej rozwój. Widać dlaczego ciągle bez argumentów plujesz na tą inwestycję.

Gienek

Anuluj