UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jezry - Jak dla mnie to elblążkowo możemy przyłączyć do Niemiec. Chciałbym zrzec się obywatelstwa pisowskiego, ale w tym kraju nie wolno.
Gnoom
@jezry - Jak dla mnie to elblążkowo możemy przyłączyć do Niemiec. Chciałbym zrzec się obywatelstwa pisowskiego, ale w tym kraju nie wolno.
Gnoom