UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jezry - Jak dla mnie to elblążkowo możemy przyłączyć do Niemiec. Chciałbym zrzec się obywatelstwa pisowskiego, ale w tym kraju nie wolno.

Gnoom

Anuluj