Wybrany wątek opinii
Jestem zdegustowany. Dlaczego nie ma wśród wyróżnionych żadnego terytorialsa? Wszak dużo się słyszy jacy to z nich komandosi. Sami najlepsi z najlepszych. A może tak rozwiązać WOT i dać pieniądze na WOŚP? Lepszy z tego pożytek, bo o dzieci trzeba dbać. Będą z nich przyszli podatnicy, a nie pożeracze budżetu jak partyzantka Antka.
Do moderacji
Odpowiedz
9
21
Śmieszne poglądy, tylko nasze silne wojsko jest gwarantem naszej niepodległości i powszechny dostęp do broni. Historia już to pokazała jak w 39 roku, jak na filmie widać z obozu koncentracyjnego te małe dzieci. To właśnie dlatego, że za mało wydawano na wojsko. Co Ci z WOSP i dbania o dzieci jak ktoś nas zaatakuje jak będziemy bezbronni? Wtedy te całe szpitale i inne obiekty, które pomagają dzieciom natychmiast rozwalą. Tak jak teraz na Ukrainie zrujnowali szpitale i zbombarowali, dlatego, że ten kraj miał słabą armię i nie umiał obronić między innymi szpitali dla dzieci. WOT to dobry pomysł, ale żeby ktoś inny tym zarządzał niż Anton. A pieniądze na WOSP dają ludzie z własnych kieszeni i to jest super.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@Kogelmogel3 - Na Buzdygana trzeba zasuwać, a nie przechadzać się w mundurze od niedzieli do niedzieli. Pozdro i poćwicz ze 20 lat
Do moderacji
Odpowiedz
8
0