UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem zdegustowany. Dlaczego nie ma wśród wyróżnionych żadnego terytorialsa? Wszak dużo się słyszy jacy to z nich komandosi. Sami najlepsi z najlepszych. A może tak rozwiązać WOT i dać pieniądze na WOŚP? Lepszy z tego pożytek, bo o dzieci trzeba dbać. Będą z nich przyszli podatnicy, a nie pożeracze budżetu jak partyzantka Antka.
Kogelmogel3