UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem zdegustowany. Dlaczego nie ma wśród wyróżnionych żadnego terytorialsa? Wszak dużo się słyszy jacy to z nich komandosi. Sami najlepsi z najlepszych. A może tak rozwiązać WOT i dać pieniądze na WOŚP? Lepszy z tego pożytek, bo o dzieci trzeba dbać. Będą z nich przyszli podatnicy, a nie pożeracze budżetu jak partyzantka Antka.

Kogelmogel3