UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i po to jeszcze, żeby oswobodzić 5 tysięcy mieszkających tam Polaków. I kilkadziesiąt tys. osób innych narodowości tam mieszkających jak Tatarzy, Gruzini, Litwini czy Łotysze, Oni na pewno ucieszą się jak Rosja zniknie z tych terenów.

Zen

Anuluj