UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego PIS za swoje pieniądze nie wyremontuje? Pis taki dobry, daje tu, daje tam. na marna Dolinkę wspaniałego Pisu nie stać?
Dlaczego PIS za swoje pieniądze nie wyremontuje? Pis taki dobry, daje tu, daje tam. na marna Dolinkę wspaniałego Pisu nie stać?