UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego PIS za swoje pieniądze nie wyremontuje? Pis taki dobry, daje tu, daje tam. na marna Dolinkę wspaniałego Pisu nie stać?


Anuluj