Wybrany wątek opinii

@Gienek - Nie znam się na, ,polityce, ,. .. .Ale już kiedyś napisano:, ,Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. .. .. , ,, .
klmn (2019.01.20)
Klmn. Właśnie widać, że się nie znasz, bo Rosja zatrzymała polski jacht akurat na dzień przed uchwałą sejmowa upamiętniającą napaść ZSRR na Polskę. Więc nie wiem co tu wypisujesz o Kubie i Bogu, niedługo będą może blokować Zalew bo w jakimś mieście usunie się pomnik z sierpem i młotem, albo bo kupi się jakies rakiety dla naszej armii czy bazę NATO wybuduje. To tak jakby obcy człowiek przyszedł do Ciebie i decydował jakie możesz mieć meble w swoim domu i na co masz wydawać swoje pieniądze i z jakimi ludźmi się spotykać i jakich mieć przyjacół. Polska ma prawo do niezależności. A jak z Rosją można się dogadać wlasnie widać na Ukrainie, gdzie Rosja podpisala traktat o nienaruszalnosci granic Ukrainy i jak go wypełnia? Złamała go. To samo w Gruzji zajęli terytorium tego panatwa. Z Czeczenią to samo zrobili, najpierw sami wysadzili sobie bloki, a potem wykorzystali to jako pretekst do napasci na Czeczenię Litwinienko to opisał w swojej książce i dlatego został zabity.
Gienek (2019.01.20)
klmn Nasze wejscie do UE też się Rosji nie podobało i juz wtedy zablokowali z tego powodu Zalew na kilka tygodni. Potem zablokowali na 3 lata w 2006. Port w Elblągu poniósł milionowe straty, to samo Firmy wysyłające ładunki z Elbląga. Żegluga Gdańska to samo- musiała sprzedać statki i wodoloty, które pływały z Elbląga i poniosła milionowe straty. Turystyka wodna też ucierpiała. Dlatego warto wykonać ten przekop i być niezależnym.
Gienek (2019.01.20)
Powrót do komentarzy