Wybrany wątek opinii
@Gienek - Nie znam się na, ,polityce, ,. .. .Ale już kiedyś napisano:, ,Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. .. .. , ,, .
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Klmn. Właśnie widać, że się nie znasz, bo Rosja zatrzymała polski jacht akurat na dzień przed uchwałą sejmowa upamiętniającą napaść ZSRR na Polskę. Więc nie wiem co tu wypisujesz o Kubie i Bogu, niedługo będą może blokować Zalew bo w jakimś mieście usunie się pomnik z sierpem i młotem, albo bo kupi się jakies rakiety dla naszej armii czy bazę NATO wybuduje. To tak jakby obcy człowiek przyszedł do Ciebie i decydował jakie możesz mieć meble w swoim domu i na co masz wydawać swoje pieniądze i z jakimi ludźmi się spotykać i jakich mieć przyjacół. Polska ma prawo do niezależności. A jak z Rosją można się dogadać wlasnie widać na Ukrainie, gdzie Rosja podpisala traktat o nienaruszalnosci granic Ukrainy i jak go wypełnia? Złamała go. To samo w Gruzji zajęli terytorium tego panatwa. Z Czeczenią to samo zrobili, najpierw sami wysadzili sobie bloki, a potem wykorzystali to jako pretekst do napasci na Czeczenię Litwinienko to opisał w swojej książce i dlatego został zabity.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
klmn Nasze wejscie do UE też się Rosji nie podobało i juz wtedy zablokowali z tego powodu Zalew na kilka tygodni. Potem zablokowali na 3 lata w 2006. Port w Elblągu poniósł milionowe straty, to samo Firmy wysyłające ładunki z Elbląga. Żegluga Gdańska to samo- musiała sprzedać statki i wodoloty, które pływały z Elbląga i poniosła milionowe straty. Turystyka wodna też ucierpiała. Dlatego warto wykonać ten przekop i być niezależnym.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0