UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

klmn Nasze wejscie do UE też się Rosji nie podobało i juz wtedy zablokowali z tego powodu Zalew na kilka tygodni. Potem zablokowali na 3 lata w 2006. Port w Elblągu poniósł milionowe straty, to samo Firmy wysyłające ładunki z Elbląga. Żegluga Gdańska to samo- musiała sprzedać statki i wodoloty, które pływały z Elbląga i poniosła milionowe straty. Turystyka wodna też ucierpiała. Dlatego warto wykonać ten przekop i być niezależnym.

Gienek