UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
klmn Nasze wejscie do UE też się Rosji nie podobało i juz wtedy zablokowali z tego powodu Zalew na kilka tygodni. Potem zablokowali na 3 lata w 2006. Port w Elblągu poniósł milionowe straty, to samo Firmy wysyłające ładunki z Elbląga. Żegluga Gdańska to samo- musiała sprzedać statki i wodoloty, które pływały z Elbląga i poniosła milionowe straty. Turystyka wodna też ucierpiała. Dlatego warto wykonać ten przekop i być niezależnym.
Gienek