Wybrany wątek opinii

46 lat (bo w tym roku już nie działa) historii Góry Chrobrego poszło się _ ebać. Nie jeżdźę na nartach (za to na sankach już owszem) ale sam fakt historyczny - urodziłem się 1972 - więc dla mnie to historia. Góra Chrobrego powinna działać. Jeśli prywaciarz nie chce to nasze podatki powinny być tak relokowane by starczyło na te ważne w naszym mieście miejsce. Powiem szczerze, że coraz bardziej się zastanawiam by "swoje rozliczenie podatkowe przenieść" do urzędu skarbowego w innym mieście. Skoro to miasto nie chce słuchać nas/mnie mieszkańca - drogi dziurawe, że urywa się zderzaki niszczy zawieszenie (i to w centrum miasta), Góra Chrobrego - zamknięta, Basenu odkrytego - brak. Zamiast centr handlowych buduje się biedronki i lidle.
Tomasz 85 (2019.01.20)
@Tomasz 85 - ogrody na siebie nie zarabiaja a ty chcesz centr handlowych? zejdz na ziemie. .. Elblag to biedne miasto wiec nie moze co chwile pompowac kase w inwestycje do ktorych sie tylko doplaca.
tttggggffdfgghgh (2019.01.20)
@tttggggffdfgghgh - a na co w Elblągu sie nie dopłaca? widać jakie masz pojęcie!!!
stefix (2019.01.20)
Powrót do komentarzy