UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tomasz 85 - ogrody na siebie nie zarabiaja a ty chcesz centr handlowych? zejdz na ziemie. .. Elblag to biedne miasto wiec nie moze co chwile pompowac kase w inwestycje do ktorych sie tylko doplaca.
tttggggffdfgghgh