UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

46 lat (bo w tym roku już nie działa) historii Góry Chrobrego poszło się _ ebać. Nie jeżdźę na nartach (za to na sankach już owszem) ale sam fakt historyczny - urodziłem się 1972 - więc dla mnie to historia. Góra Chrobrego powinna działać. Jeśli prywaciarz nie chce to nasze podatki powinny być tak relokowane by starczyło na te ważne w naszym mieście miejsce. Powiem szczerze, że coraz bardziej się zastanawiam by "swoje rozliczenie podatkowe przenieść" do urzędu skarbowego w innym mieście. Skoro to miasto nie chce słuchać nas/mnie mieszkańca - drogi dziurawe, że urywa się zderzaki niszczy zawieszenie (i to w centrum miasta), Góra Chrobrego - zamknięta, Basenu odkrytego - brak. Zamiast centr handlowych buduje się biedronki i lidle.

Tomasz 85