UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wicia - widocznie drabina była - jednak wysoko zaszła. Szydercom propozycja - uczyć się, uczyć, pracować i wspinać się coraz wyżej. Szacunku do innych.


Anuluj