Wybrany wątek opinii
Przywódcy z tamtego okresu powinni zostać rozstrzelani. Dobrze, że PiS poobcinał ub i sb wypasione emeryturki a PO staje w obronie oprawców.
Do moderacji
Odpowiedz
21
18
Haha . . . A towarzysz Piotrowski ma się dobrze i kasę ciągnie, poobcinali tym co byli na najniższym stopniu sprzątaczki etc. gdzie defakto nie zawinili nic. A Ci z elit nadal mają się dobrze, a w razie śmierci pigrzeb mają państwowy, z salwami i przedstawicielami Państwa, wojska etc. Nie no superrrr ten Pis . . .
Do moderacji
Odpowiedz
16
11