Wybrany wątek opinii

Przywódcy z tamtego okresu powinni zostać rozstrzelani. Dobrze, że PiS poobcinał ub i sb wypasione emeryturki a PO staje w obronie oprawców.
(2018.12.16)
Haha . . . A towarzysz Piotrowski ma się dobrze i kasę ciągnie, poobcinali tym co byli na najniższym stopniu sprzątaczki etc. gdzie defakto nie zawinili nic. A Ci z elit nadal mają się dobrze, a w razie śmierci pigrzeb mają państwowy, z salwami i przedstawicielami Państwa, wojska etc. Nie no superrrr ten Pis . . .
Jest władza jest koryto (2018.12.16)
Powrót do komentarzy