UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Haha . . . A towarzysz Piotrowski ma się dobrze i kasę ciągnie, poobcinali tym co byli na najniższym stopniu sprzątaczki etc. gdzie defakto nie zawinili nic. A Ci z elit nadal mają się dobrze, a w razie śmierci pigrzeb mają państwowy, z salwami i przedstawicielami Państwa, wojska etc. Nie no superrrr ten Pis . . .

Jest władza jest koryto

Anuluj