UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Haha . . . A towarzysz Piotrowski ma się dobrze i kasę ciągnie, poobcinali tym co byli na najniższym stopniu sprzątaczki etc. gdzie defakto nie zawinili nic. A Ci z elit nadal mają się dobrze, a w razie śmierci pigrzeb mają państwowy, z salwami i przedstawicielami Państwa, wojska etc. Nie no superrrr ten Pis . . .
Jest władza jest koryto