UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A podobno wstydzewem żądzą kibice to chyba pilka dla kibiców a nie przy zielonym stoliku Druga sprawa ze wojewoda do spolki z milicjantami powinni zwrocic wstydzewowi poniesione koszty bo przecierz wiedzieli wczesniej ze psia grypa panuje

Z i e l a r z