UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A podobno wstydzewem żądzą kibice to chyba pilka dla kibiców a nie przy zielonym stoliku Druga sprawa ze wojewoda do spolki z milicjantami powinni zwrocic wstydzewowi poniesione koszty bo przecierz wiedzieli wczesniej ze psia grypa panuje

Z i e l a r z

Anuluj