UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A podobno wstydzewem żądzą kibice to chyba pilka dla kibiców a nie przy zielonym stoliku Druga sprawa ze wojewoda do spolki z milicjantami powinni zwrocic wstydzewowi poniesione koszty bo przecierz wiedzieli wczesniej ze psia grypa panuje
Z i e l a r z