UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I co powinno mu się odpuścić? Albo w ogóle najlepiej wszystkich popełniajach przestępstwa wypuścić bo resocjalizacja nie istnieje? Wiesz co misiu? Najlepiej gdybyś ty zarządzał całym tym resortem sprawiedliwości wówczas wszyscy byliby zadowoloni.

Kierchu

Anuluj