UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W całej Polsce mecze są tylko w Elblągu problem ? Skandal to jest kur.. skandal. Do budy wszyscy się nadajecie, łącznie z elbląska policja, która nic nie potrafi. Skandal i jeszcze raz skandal

Bulwersant

Anuluj