UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale ostatecznie najwaz iejsz glos mial Twoj ulubieniec z jedynie slusznej opcji rzadzacej Wojewoda wspolnie z komendantem wojewodzkim i mysle ze slusznie. PO ZADYMACH BYS PISAL ZE WINNY TEGO JEST p. Wroblewski


Anuluj