UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale ostatecznie najwaz iejsz glos mial Twoj ulubieniec z jedynie slusznej opcji rzadzacej Wojewoda wspolnie z komendantem wojewodzkim i mysle ze slusznie. PO ZADYMACH BYS PISAL ZE WINNY TEGO JEST p. Wroblewski