UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale ostatecznie najwaz iejsz glos mial Twoj ulubieniec z jedynie slusznej opcji rzadzacej Wojewoda wspolnie z komendantem wojewodzkim i mysle ze slusznie. PO ZADYMACH BYS PISAL ZE WINNY TEGO JEST p. Wroblewski