UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przekop to dojna krowa jeszcze nie zaczeli a poszły już milijony debaty opracowanie posiedzenia sympozja żarcie i ksa da nierobów i tak będzie dalej aż do kolejnych wyborów można kasę trzepać co pół roku nowe opracowania itp ciąge ci sami idioci rbią nas w trąbę a szlak by was trafił


Anuluj