UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przekop to dojna krowa jeszcze nie zaczeli a poszły już milijony debaty opracowanie posiedzenia sympozja żarcie i ksa da nierobów i tak będzie dalej aż do kolejnych wyborów można kasę trzepać co pół roku nowe opracowania itp ciąge ci sami idioci rbią nas w trąbę a szlak by was trafił