Wybrany wątek opinii
Czy kogoś normalnego to dziwi? Powtarzam nigdy do niego nie dojdzie! Warto zastanowić się ile już wydano kasy na zabawę dla książąt, którzy na tym zbili swoje kapitały i żerują na naiwności wyborców? Każdemu ze zwolenników proponuje doświadczenie niech zrobią kisiel i próbują w talerzu przeciągnąć łyżka po dnie aby nabrać łyżkę kisielu to zobaczą jak za łyżka kisiel znowu zakrywa dno i tak jest z osadem zalewu wiślanego-syzyfowa praca ekonomicznie nieuzasadniona!
Do moderacji
Odpowiedz
31
31
Jeżeli nie znasz się na sprawach hydrotechnicznych,to nie rób z siebie durnia,chyba że nim jesteś.Elbląg od zarania dziejów był portem morskim,aż do 1945 roku,więc w czym problem?Swoją drogą,to wstyd,aby takie histotyczne miasto,niegdyś jedno z najbogatszych w Rzeczposoolitej,zostało zepchnięte w taki niebyt.Przekop mierzei to wielka szansa dla Elbląga jak i miejscowości nadzalewowych,pozwólmy fachowcom,aby dokonali swego dzieła,nie powielajmy bredni zamieszczanych gdzieś tam w necie,przez ludzi,którzy tylko i wyłącznie widzą czubek własnego nosa,a dobrobyt ogółu mają serdecznie w d...
Do moderacji
Odpowiedz
53
16