UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli nie znasz się na sprawach hydrotechnicznych,to nie rób z siebie durnia,chyba że nim jesteś.Elbląg od zarania dziejów był portem morskim,aż do 1945 roku,więc w czym problem?Swoją drogą,to wstyd,aby takie histotyczne miasto,niegdyś jedno z najbogatszych w Rzeczposoolitej,zostało zepchnięte w taki niebyt.Przekop mierzei to wielka szansa dla Elbląga jak i miejscowości nadzalewowych,pozwólmy fachowcom,aby dokonali swego dzieła,nie powielajmy bredni zamieszczanych gdzieś tam w necie,przez ludzi,którzy tylko i wyłącznie widzą czubek własnego nosa,a dobrobyt ogółu mają serdecznie w d...
Pisior