UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy kogoś normalnego to dziwi? Powtarzam nigdy do niego nie dojdzie! Warto zastanowić się ile już wydano kasy na zabawę dla książąt, którzy na tym zbili swoje kapitały i żerują na naiwności wyborców? Każdemu ze zwolenników proponuje doświadczenie niech zrobią kisiel i próbują w talerzu przeciągnąć łyżka po dnie aby nabrać łyżkę kisielu to zobaczą jak za łyżka kisiel znowu zakrywa dno i tak jest z osadem zalewu wiślanego-syzyfowa praca ekonomicznie nieuzasadniona!

Kat_Na_Idiotów

Anuluj