UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przekopu nie będzie i trzeba się z tym pogodzić, naiwni Ci co na Pisiorów głosują. Piłeczka odbijana jeszcze będzie przez dłuuuugie lata
Wyborca666
Przekopu nie będzie i trzeba się z tym pogodzić, naiwni Ci co na Pisiorów głosują. Piłeczka odbijana jeszcze będzie przez dłuuuugie lata
Wyborca666