UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przekopu nie będzie i trzeba się z tym pogodzić, naiwni Ci co na Pisiorów głosują. Piłeczka odbijana jeszcze będzie przez dłuuuugie lata

Wyborca666

Anuluj