Elbląg mówi stop dla WM. Ale niestety następne 5 lat zamordyzmu olsztyńskiego nas czeka ...Wikary.
Elbląg mówi stop dla WM. Ale niestety następne 5 lat zamordyzmu olsztyńskiego nas czeka ...