UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panu Wilkowi dziękujemy i zapraszamy do matecznika na Podkarpacie. Może tam się powiedzie. Panie Wilk rozumiem, że mimo przegranej dopilnuje pan obietnicy wsparcia szpitala w sprzęt ratujący życie (obiecał to pana kolega wiceminister zdrowia na jednym z przedwyborczych spotkań) oraz dokończy pan z kumplami z pisu przekopu Mierzei Wiślanej, który w świetle fleszy rozpoczęliście z prezesiną pana partii kilkanaście dni temu. No chyba, że pana słowa nic nie są warte i nas mieszkańców Elbląga pan nie szanuje. Pa pa. .. .
MietekPrzydrożny