UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem. Przecież dzisiaj został otwarty cały, 40-sto kilometrowy główny pas ruchu Elbląg - Gdańsk, czyli S7.Skąd na "eSce" rondo?!? O_o

kierowcaNieRajdowca

Anuluj