UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie rozumiem. Przecież dzisiaj został otwarty cały, 40-sto kilometrowy główny pas ruchu Elbląg - Gdańsk, czyli S7.Skąd na "eSce" rondo?!? O_o
kierowcaNieRajdowca
Nie rozumiem. Przecież dzisiaj został otwarty cały, 40-sto kilometrowy główny pas ruchu Elbląg - Gdańsk, czyli S7.Skąd na "eSce" rondo?!? O_o
kierowcaNieRajdowca