Wybrany wątek opinii

Akurat babol bo to PO zaczęto prace, następny zrypany z prawych i szurnietych
gru (2018.09.04)
Zwolennicy PO chciałabym wam powiedzieć przez 8 lat rządów waszych "pupili" wqrwialem się codziennie tak jak wy teraz. Sorry taki life.... Teraz cieszę się każdego dnia. A wasze posty, że jestem PISdzielcem, ciemnogrodem, zacofancem - wali mnie to. Bujajcie się.
(2018.09.04)
Powrót do komentarzy