UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zwolennicy PO chciałabym wam powiedzieć przez 8 lat rządów waszych "pupili" wqrwialem się codziennie tak jak wy teraz. Sorry taki life.... Teraz cieszę się każdego dnia. A wasze posty, że jestem PISdzielcem, ciemnogrodem, zacofancem - wali mnie to. Bujajcie się.