UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zwolennicy PO chciałabym wam powiedzieć przez 8 lat rządów waszych "pupili" wqrwialem się codziennie tak jak wy teraz. Sorry taki life.... Teraz cieszę się każdego dnia. A wasze posty, że jestem PISdzielcem, ciemnogrodem, zacofancem - wali mnie to. Bujajcie się.


Anuluj