Wybrany wątek opinii
oczywiście dajcie wyższe jeszcze ceny na mecz ze Śląskiem ! już ceny są wyższe na mecze z Elaną i Widzewem, wstyd, czyzak co ty robisz w tym klubie niedługo 300 osób będzie chodziło na mecze ! dno marketingowe dno piłkarskie zarząd na taczke !
Do moderacji
Odpowiedz
21
3
Czyzak nie wytrzymal z Guma i odszedl. Nedza Panie
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
Czyzak juz odplynal od Grubego
Do moderacji
Odpowiedz
11
0