Wybrany wątek opinii

oczywiście dajcie wyższe jeszcze ceny na mecz ze Śląskiem ! już ceny są wyższe na mecze z Elaną i Widzewem, wstyd, czyzak co ty robisz w tym klubie niedługo 300 osób będzie chodziło na mecze ! dno marketingowe dno piłkarskie zarząd na taczke !
BullyBoys (2018.08.12)
Czyzak nie wytrzymal z Guma i odszedl. Nedza Panie
Oe1945Zawada (2018.08.12)
Czyzak juz odplynal od Grubego
Sjj (2018.08.12)
Powrót do komentarzy